Меню

Оплата та Доставка

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 18:00. Замовлення, які були оформлені на вихідних, комплектуємо і відправляємо в робочі дні. Замовлення формується від 1 до 3-х робочих днів.

 

Ви можете обрати зручний для Вас спосіб доставки:

  • Кур’єром
   Кур’єрська доставка здійснюється тільки в м. Київ. Перед приїздом кур’єра ми погоджуємо з Вами час доставки замовлення. Кур’єрська доставка відбувається в робочі дні з 10-00 до 18-00. Особливі побажання щодо часу доставки Ви можете вказати у коментарі до замовлення.
   Вартість доставки кур’єром – 60 грн.
  • Нова пошта
   Доставка по Україні здійснюється «Новою поштою» до вказаного Вами відділення. Термін доставки «Новою Поштою» – 1-2 робочих дні з моменту відправки.
   Вартість – згідно з тарифами «Нової пошти».
  • Самовивіз
   Своє замовлення Ви можете також самостійно забрати з нашого офісу за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури, 28. Обираючи цей спосіб, Вам не потрібно платити за доставку. Оплатити замовлення можна на нашому сайті або готівкою, якщо Ви забираєте його особисто. Обрати зручний для Вас спосіб оплати Ви можете під час оформлення замовлення на сайті.

*Якщо Ви придбали книгу і виявили брак виробництва (недодрукований текст, склеєні сторінки тощо), будь ласка, не соромтеся, повідомте нам і ми Вам її замінимо.