Меню

Презентація книжки Марини Павленко “Моя класнюча дівчинка”

img_267630 листопада 2016 року в затишній атмосфері Bookva простору відбулася презентація унікальної книжки для підлітків “Моя КлАсНюЧа дівчинка” Марини Павленко, виданої видавництвом WISE BEE.
Директор видавництва Лілія Почкун поділилася передісторією та секретами створення книжки, яка задовольняє усі 5 органів чуттів, а також занурила усіх в бджолино-медову тематику. Лілія познайомила гостей з юними художницями, завдяки яким у книжці з’явилися саме такі ілюстрації.

Автор Марина Павленко зацікавила усіх змістом книжки та розповіла, як вона її писала. До речі, повість “Моя КлАсНюЧа дівчинка” відзначена у номінації «Вибір видавця» в рамках Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Ця повість про те, як бути собою, помічаючи щодня свою красу, накопичуючи силу, роблячи кроки до кращої версії себе, відчуваючи щосекундну підтримку і знаючи, що все можливо.
Також на презентацію завітали друзі і партнери видавництва. Коуч перших осіб Алла Заднепровська заінтригувала лайфбуком, який незабаром вийде в рамках проекту “Класнюча”, а також коучинговими картами, які є своєрідними “помічниками” для тих, хто займається розвитком, коучингом або ж просто самопізнанням.

Були і подарунки: найактивніший учасник медової вікторини отримав книжку «Моя класнюча дівчинка», а везунчик лотереї – набір коучингових карт “Класнюча” від Алли Заднепровської.  А головне, усі бажаючі отримали автограф та авторські листівки Марини Павленко.

Також учасники презентації мали можливість придбати натуральну медову продукцію.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *