Меню

ВОРКШОП АРТ-терапевта Вікторії Назаревич «Метафора життєвих цінностей»

29 вересня 2017 року в книгарні “Буква” відбувся ВОРКШОП АРТ-терапевта Вікторії Назаревич «Метафора життєвих цінностей».

В рамках презентації карт «МЕТА-АРТ» було представлення воркшоп роботи з даною колодою. Кваліфікований спеціаліст з символіки показав НАМ як знайти метафори життєвих радощів у простих абстрактних зображеннях. Було все просто і зрозуміло, у НАС були прості зображення, в яких ми знаходили відповіді на складні питання, а саме:

  1. Чому складно радіти?
  2. Куди дівається радість?
  3. Де знайти радість кожного дня?
  4. Як відкрити джерела своїх радощів?

Крім того, що була можливість попрацювати з собою, автор колоди розповіла і показала особливості використання цього інструменту в роботі людей, які лікують ДУШІ.

ГОЛОВНИЙ ГІСТЬ ВОРКШОПУ НАБІР КАРТ «МЕТА-АРТ»

Ведуча – НАЗАРЕВИЧ ВІКТОРІЯ В’ЯЧЕСЛАВІВНА, кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, психолог вищої кваліфікаційної категорії, арт-терапевт. Автор понад 80 наукових публікацій з дитячої психології та арт-терапії. Член правління Західно-української асоціації арт-психологів та арт-терапевтів. Засновник напряму в арт-терапії «Арт-лайфбілдінг», спеціаліст по символіці і психології символів. Арт-терапевт інструменталіст: творець таких тематичних карт як «Горщики», «Помогайко», «Мета-арт», «Стихії», «Звірі», «Яблуко і черв’ячок», «Карти для метафоричного малювання», «Крео». Автор освітніх проектів: «Ізотерапія: розвиток, зцілення, допомогу через малюнок», «Корекція психосоматичних проявів методами арт-терапії», «Методи і форми супроводу клієнта в арт-терапевтичному процесі», «Арт-фото супровід клієнта в психологічному консультуванні», «Психологія символів і метафор при корекції методами арт-терапії», «Арт – терапевтичний супровід клієнта в кризі», «Лялькотерапія». Додаткова освіта: спеціалізоване навчання – «Тренер навчальних і тематичних тренінгів», (Київ, 1999), навчання за програмою підготовки «Методологія молодіжних семінарів», «Модераторство» (Київ, 2000), ізотерапії (Москва 2011), Міжнародний проект Арт-психотерапія в рамках УСП (2011).

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *